Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Litepanels Gemini 1x1 Hard RGBWW LED Panel
Litepanels Gemini 1x1 Hard RGBWW LED Panel
20.01.2022 11:54

Ekranda sıra dışı görüntüler yaratmak için hayal gücünüzü yükseltin. 3 metrede 3000 lüksün üzerinde, son derece parlak bir çıkış veren Gemini 1x1 Hard, en parlak ve kusursuz 1x1 ışık. İpek ışık yayma katmanları içerisinden güçlü bir şekilde çıkan veya bir panodan ışık saçan Gemini 1x1 Hard, hassas renk, doygunluk, yoğunluk kontrolü, jeller ve efektlerle kendinize özgü sıra dışı sonuçları yaratmanız ve denetlemeniz için gereken gücü sağlıyor.

Her türlü kullanım için tek ışık

Gemini 1x1 Hard hızlı ve hareketli aksiyon çekimleri için gereken tek ışık.

Çok parlak sert ve yumuşak ışık

3000 lüksten fazla çıkışı ve dar 46 derece ışık demet açısıyla Gemini 1x1 Hard yoğun beyaz ve zengin doygunlukta renkli ışık veriyor. Işık yayıcı çıkartıldığında bir 2000W HMI ışıktan %20 daha güçlü, son derece parlak ham ışık elde edilebiliyor. Ya da Gemini 1x1 Hard ile birlikte verilen ultra parlak kubbe tipi yayıcılar kullanılarak üstün parlaklıkta, mükemmel yumuşak ışık sağlanabiliyor.

Hafif tasarım, endüstriyel güç

Stüdyoda ve olay yerlerindeki günlük set yaşamının zorlu taleplerini karşılayabilecek kadar güçlü, küçük boyutlu ve hafif Gemini 1x1 Hard, hızlı donatım ve kolay taşıma için sadece 6 kilogram ağırlığında. Uzun ömürlü dayanıklı malzemelerle endüstriyel standartlarda üretilen Gemini 1x1 Hard, üzerine yapılan yatırımı yıllarca koruyacak yapıda tasarlandı.

Hızla değişen yapımlar için isteğe bağlı seçenek

Gemini 1x1 Hard LED panelin yüksek gücü, bir 1x1 panelin yaratıcı potansiyelini genişletiyor. Yönetilecek ve denetlenecek daha yüksek güçle, daha düşük güçlü ışık kaynaklarıyla mümkün olmayan çok çeşitli ışık yayma ve yaratıcı ışık şekillendirme araçları kullanılabiliyor. 16 milyon renk, 300 jel ve isteğe göre düzenlenebilen 11 özel efekt üzerinde eksiksiz RGB denetimi sağlayan Gemini 1x1 Hard, hayal gücünüze göre uyarlanabiliyor.

Her sahnede mükemmel

Gemini gerçek yaşamın renklerini üretebiliyor. CRI ve TLCI değeri 98 olan Gemini 1x1 Hard, 2.700K – 10.000K arasında her türlü CCT, %0.1-100 arasında her türlü yoğunluk, her kare hızı ve deklanşör açısında renk kayması veya kırpışma olmadan sürekli tutarlı, kusursuz ve güvenilir beyaz ışık sunuyor. Sahnedeki yakından mum çekiminden parlak güneş ışığına kadar her şey gerçek yaşamdaki gibi görünüyor ve ekrandaki kişilerin cilt tonları mükemmel şekilde sunuluyor. 

Yüksek parlaklık

Gemini 1x1 Hard 3 metrede 3000 lüks parlaklıkta ışıkla en iyi 1x1 ışığı sunuyor. 


Ürün Gemini 1x1 Hard RGBWW LED Panel
Marka Litepanels
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi