Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > LiveU Air Control Yayın Planlama Bulut Çözümü
LiveU Air Control Yayın Planlama Bulut Çözümü
22.02.2022 12:53

Air Control, canlı prodüksiyon iş akışları için tasarlanmış LiveU platformunun bir parçası olan bir yayın düzenleme ve planlama bulut çözümü. Çözüm, mevcut ekipleri ve teknik altyapıyı kullanarak her boyutta kusursuz canlı programları zahmetsizce sunar. 

Sınırsız işbirliği 

Air Control, mühendisler, kurgu uzmanları, sunucular, muhabirler, spikerler ve misafirler dahil olmak üzere prodüksiyonda yer alan herkes için risk ve karmaşıklığı ortadan kaldıran, tek bir işbirliği çözümü olarak hizmet eder. Çözüm, canlı görüntü sinyallerini sisteme almak için bir düzenleme ve iletim aracı görevi görürken, ekiplere tüm insan unsurlarını yönetme yeteneği kazandırır.

Yayıncılar için tasarlandı 

Air Control, LiveU’nun özel amaçlı görüntü ve ses protokolü LRT (LiveU Reliable Transport) tarafından desteklenen yayın düzeyinde görüntü ve ses sağlar. 

Yayın amaçlı tasarlanmayan tüketici video konferans sistemleri için yüksek kaliteli, güvenilir bir yedek olarak hizmet eder. 

İş akışına uyum

Air Control, yerel, uzaktaki veya buluttaki prodüksiyon sisteminizle birlikte çalışır. Çözüm, kontrol odası, sahadaki sunucu ve ekip ile mevcut teknoloji altyapısını (video, ses, iletişim, teleprompter, bağlantı, LiveU çözümleri, vb.) uçtan uca LiveU platformu altında birbirine bağlayarak prodüksiyon iş akışını kolaylaştırır ve basitleştirir. 

Karbon ayak izinde azalma

Pandemi ile birlikte yeni ve benzersiz prodüksiyon iş akışlarını kullanarak canlı yayına geçmek çok önemli hale geldi. Air Control, ihtiyaç duyulan her yerde ve her zaman çalışır. Bu bulut tabanlı çözüm, operasyonel maliyetleri, seyahati, ekipman sevkiyatını ve koordinasyonu azaltarak sürdürülebilir bir iş akışı sağlar. 

Pürüzsüz kurulum 

Air Control, LiveU altyapısı olsun ya da olmasın hemen kullanılmaya başlanabilir. Air Control, mevcut altyapıyı korumaya da olanak tanır. Ek bilgisayarlara, sunuculara veya donanıma gerek bırakmaz. Her gün kullandığınız cihazları, dizüstü bilgisayarları, telefonları ve tabletleri kolayca kullanabilirsiniz. 

İnsan odaklı 

Bu planlama çözümü insanlar için üretildi, makineler için değil! Air Control prodüksiyon ekiplerinin ve program sunan sunucu veya sanatçılar arasında kusursuz koordinasyonunu sağlar. “Join a Production” gibi özelliklerin kullanım kolaylığı, sunucu ve konukların hızlı ve sorunsuz bir şekilde yayına girmesine olanak tanır.


Ürün Air Control Yayın Planlama Bulut Çözümü 
Marka LiveU
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com