Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AJA openGear Uyumlu 12G-SDI’dan Fibere Dönüştürme Çözümleri
AJA openGear Uyumlu 12G-SDI’dan Fibere Dönüştürme Çözümleri
25.05.2022 10:39

AJA, NAB 2022’de yaptığı sunumda, openGear uyumlu 12G-SDI’dan fibere dönüştürme çözümlerini iki yeni OG-FiDO 12G verici ile desteklediğini açıkladı. Çift kanallı OG-FiDO-2T-12G ve tek kanallı OG-FiDO-T-12G-ST tek modlu fiber vericiler HDR videoyu destekler, sertifikalı openGear ürünleriyle endüstri çapında uyumluluk sunar ve uzaktan kontrol ve izleme için Ross DashBoard yazılımını destekler yapıdadır. 

OG-FiDO-2T-12G, 10 km’ye kadar sinyallerin taşınması için iki bağımsız temel bant 12G-SDI kanalının LC fibere dönüştürülmesini destekleyen çift kanallı bir 12G-SDI’den fibere vericidir. OG-FiDO-T-12G-ST, tek kanallı 12G-SDI’den fibere dönüştürmeyi destekler ve uzak veya uzun mesafeli iş akışları için tek bir 12G-SDI temel bant sinyalinin ST fiber üzerinden taşınmasını sağlar.

AJA OG-FiDO 12G kartları, 12G-SDI’dan fibere dönüştürme için benzersiz esneklik ve maliyet verimliliği sunarak 10 km’ye kadar uzun kablolar için tek kablo basitliği sağlar. OG-FiDO-2T-12G ve OG-FiDO-T-12G-ST, çerçeve başına 20 yuvaya kadar kapasiteye sahip AJA’nın OG-X-FR 2RU raf çerçevesi dahil olmak üzere tüm sertifikalı openGear ürünleriyle tam uyumludur. Her iki OG-FiDO modeli de çalışırken değiştirilebilir, HDR’yi destekler ve otomatik giriş sinyali algılama özelliğine sahiptir. Windows, macOS veya Linux üzerinde Ross DashBoard desteği, yerel bir ağ üzerinden veya uzaktan uygun izleme ve kontrol sunar.

AJA ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 343 13 68 numaralı telefonu arayabilir veya www.baranbilisim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.