Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Arıcıoğlu Otomotiv Tilta Hydra Alien Kullanıyor
Arıcıoğlu Otomotiv Tilta Hydra Alien Kullanıyor
22.07.2022 11:49

30 yılı aşkın süredir sektörde lider isimlerden biri olan Arıcıoğlu Otomotiv, araç detay çekimlerinde Tilta Hydra Alien kullanmaya başladı. Esenler’de bir oto lastik bayisi olarak kurulan Arıcıoğlu Otomotiv, yaratıcı ve cesur çözümleriyle kısa sürede hem yurtiçinde hem yurtdışında bir numara oldu. Otomotiv sektörü dışında da başarılar elde eden Arıcıoğlu, yenilikleri takip etme konusunda da bir numaraya ulaştı. Kendi üretimleri olan jantları Arceo-Wheels markası altında tüm dünyaya tanıtmak ve yaptıkları çekimlere hareketlilik katmak için Tilta Hydra Alien kullanmaya başladılar.

Tilta Hydra Alien, araca monte edilen bir aksesuar olup aracın sallantı ve hareketlerini sabitleyen bir yapıya sahiptir. Darbelere karşı tedbir amaçlı üçgen olarak tasarlanan aksesuar, kameranızı en iyi şekilde korur. 50 kiloya kadar taşıyabilir ve bağlantı noktalarında kullanılan darbe emici silikonlar sayesinde her türlü hareketi hasarsız şekilde kaldırabilir. 

Yüksek hız veya zorlu kamera açılarını artık sorun olmaktan çıkaran Tilta Hydra Alien ve diğer Tilta ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.