Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > FOR-A SOAR-A Yazılım Tabanlı Prodüksiyon Çözümleri
FOR-A SOAR-A Yazılım Tabanlı Prodüksiyon Çözümleri
18.10.2022 20:50

Bu yıl IBC’de, FOR-A’dan yeni bir ürün kategorisi olan SOAR-A serisinin ilk iki tanıtımı yapıldı. Software Optimized Appliance Revolutionized by FOR-A ifadesinin kısaltması olan SOAR-A,  şirketin çeşitli uygulamalar için yazılım tabanlı bir stratejiye doğru yöneldiğinin bir göstergesi. SOAR-A serisinde ilk çıkanlar, SOAR-A Edge (iki ila 16 kanal arasında yüksek güvenlikli IP taşıma araçları) ve SOAR-A IPTV (WebRTC aracılığıyla tek bir konumdan herhangi bir sayıda uzak tarayıcıya veya set üstü kutuya akış sağlayan ultra düşük gecikme süreli, web dağıtım hizmeti).

FOR-A, yeni ve genişletilmiş ortaklıkların bir kombinasyonundan ve yazılım tanımlı ilerlemelerden yararlanarak, TV yayın, spor, kurumsal ve ibadethaneler gibi çeşitli canlı video prodüksiyon uygulamalarına yönelik eksiksiz bir çözüm yarattı. SOAR-A sistemi, SMPTE ST 2110 dahil IP’nin tüm avantajlarına geçiş yapmakta olan içerik yaratıcılarına; 12G 4K video prodüksiyon çözümü arayan canlı etkinlik yapımcılarına; düşük gecikmeli, yazılım tabanlı hizmetlere sahip bir iş akışı arayanlara hizmet eder.

SOAR-A iş akışının tamamı, son derece güvenli REMI prodüksiyona ve ağ geçidi içermeyen görüntü akışına olanak tanır. Genişletilebilir bir IP tabanlı mimariye sahip olup, SD, HD, 4K ve NDI’ın ST 2110 sinyallerine dönüştürülmesini ve iletilmesini destekler. WebRTC ile de uyumludur ve RIST (Reliable Internet Streaming Transport) kullanır.

SOAR-A Edge ürünleri, 16 kanala genişletilebilen SOAR-A Edge Server ve iki kanallı SOAR-A Edge Mini’yi içerir. Her ikisi de, aktarım için ses ve videonun güvenli ve senkronize paketlenmesini sağlayan güçlü RIST sağlar. WebRTC (Web Real-time Communication) uyumluluğu ile SOAR-A Edge, herhangi bir tarayıcıdan herhangi bir tarayıcıya ağ geçidi olmadan video akışı yapabilir. En zorlu konumlardan bile daha hızlı bağlantılar için sorunsuz geçişi, düşük gecikmeli ön izlemeleri ve hücresel bağlantıyı destekler.

SOAR-A IPTV, bir ana konumdan uzak web tarayıcılarına veya özel set üstü kutularına sinyal aktarımları için tasarlandı. Ana konumda tek bir SOAR-A cihazı ile set üstü kutular veya uzak konumlarda görüntüleme için PC’ler gerektirir. İzleyiciler görüntüleri standart bilgisayarlarda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda izleyebilirler. SOAR-A Edge’de olduğu gibi, IPTV sürümü de ultra düşük gecikme süresi ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir WebRTC görüntü/ses akışı sağlar. Kameralar ayrıca herhangi bir özel yazılım olmadan web tarayıcıda düşük gecikmeli bir önizleme ile izlenebilir. SOAR-A IPTV ayrıca 7 gün 24 saat kayıt sağlar.


Ürün SOAR-A Yazılım Tabanlı Prodüksiyon Çözümleri
Marka FOR-A
Firma Avsistek
Telefon 0216 576 9485
Web www.avsistek.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi