Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Sound Devices 633 Küçük Boy Mikser
Sound Devices 633 Küçük Boy Mikser
18.05.2020 12:06

Altı girişli 633, küçük boyutlu 633, kayıt ve miks kapasitesinden ödün vermeden istediği yere gitme portatifliğine gereksinim duyan ses uzmanları için tasarlandı. Bütünleşik 10 kanallı kaydedici içeren, SD ve CompactFlash bellek kartlarına kayıt yapan 633 saha mikseri, altı analog giriş, iki güçlü otomatik mikser (Dugan ve MixAssist), PowerSafe ve QuickBoot teknolojilerine sahip. 

Giriş ve çıkış esnekliği

633 XLR konektörler (3+3) üzerinde phantom güç, yüksek geçirgen filtre, giriş sınırlayıcı ve değişken panlı üç adet yüksek bant genişlikli mic/line girişleri sunuyor. TA3 (mini-XLR) konektörler üzerindeki üç adet ek line-level giriş, daha karmaşık yapımlar için esneklik sunuyor. Tüm girişler altı adet çıkış yolu, sol/sağ ve Aux 1/2/3/4’e atanabiliyor.

10 kanal kayıt

Altı girişin tümü ve çıkış yolları sol/sağ ve Aux ½, ayrı ayrı kanallara kaydedilebiliyor. 633 mikser, SD ve CompactFlash bellek kartlarına 10 kanallı 24 bit, 48 KHz sıkıştırmasız WAV kayıt gerçekleştiriyor (altı kanala kadar 96 KHz ve 192 KHz örnekleme). İki kart bağımsız olarak ayarlanabiliyor; gerçek zamanlı yedekleme için ikisine aynı malzeme, ya da WAV ve zaman kodu damgalı MP3 dosyalarının kombinasyonu kaydedilebiliyor.

İki ses mikseri seçeneği

633 iki güçlü, yüksek performanslı otomatik miks seçeneği sunuyor; Dugan otomatik miks veya Sound Devices MixAssist. Bu iki tanınmış ses mikserinin olması, altı adede kadar ses kanalının otomatik miskiyle portatif yapım uygulamaları için her yere götürülebilecek bir araç sunuyor. Dugan otomatik miksi televizyon yayın, TV ve sinema yapımlarında diyalog kaydı uygulamalarında yaygın kullanılıyor. Sahnede çok sayıda kablosuz mikrofonun olduğu tiyatro, görüntü tırları ve telekonferans uygulamaları için de ideal. Dugan otomatik miksi kayıt uzmanını mikrofonlarla uğraşmaktan kurtarıp asıl miks dengesi üzerinde yoğunlaşmasına imkan sağlıyor.

MixAssist

MixAssist aktif olmayan girişlerin seviyelerini otomatik olarak zayıflatıyor ve açık mikrofon sayısı ne olursa olsun arka plan ses düzeylerini kararlı tutuyor. Çok sayıda mikrofon aynı ses kaynağını alırken fazlalık mikrofonların akıllı biçimde zayıflatılması, istenmeyen comb filtreleme ve faz etkilerini de azaltıyor. 

Quad Power güç kaynağı

PowerSafe teknolojili üstün Quad Power güç kaynağı ile çalışan 633, dört güç kaynağından herhangi biriyle çalışabiliyor. Kaynaklar arasında harici DC 12-18V, iki adet çıkarılabilen 7,2V L-type lityum iyon hücre, ve altı adet dahili AA pil var. Güç tükendiğinde veya kaynağı çıkarıldığında 633 otomatik olarak bir güç kaynağından diğerine geçiyor. 633 bu güç kaynakları kombinasyonu ile sadece pillerle tüm bir yapım günü çalışabiliyor.

Güç kaynağı sistemle birlikte verilmiyor. XL-WPH3v güç aksesuarı, tüm AA veya XL-B2 ve XL-B3 L-mount piller ayrıca satılıyor.

PowerSafe teknolojisi

Tüm güç kaynakları çıkarıldığında veya tükendiğinde, sistemin PowerSafe devresi aktif hale geliyor. PowerSafe 633 mikseri 10 saniyeye kadar çalıştırmaya devam ediyor ve tüm dosya işlemlerinin tamamen kapanmasını ve cihazın düzgün biçimde kapanmasını garantiliyor. 

Wingman uzaktan kumanda

6 serisi mikser ve kaydedici ürünlere yönelik kablosuz uzaktan kumanda opsiyonu Wingman, gereken WM-Connect Bluetooth Smart USB aksesuarı ile birlikte Android ve iOS mobil aygıtların geniş ekranları üzerinde ölçüm göstergeleri ve zaman kodunu net olarak gösteriyor. Wingman ile kayıtlar başlatılıp durdurulabiliyor, parçalara isim verilebiliyor, çekimlerin malzeme verileri düzenlenebiliyor, ses raporları oluşturulup e-posta ile gönderilebiliyor. 

Eksiksiz ve kolay denetim

Net, hızlı, dolaşımı kolay kontroller ve arayüz; tüm ışık koşullarında görülebilen, yapılandırılabilen ölçüm göstergeleri ve ekran.

Sahaya uygun

Saha yapımcılığının aşırı koşullarına dayanacak yapıda tasarlanan 633’ün küçük ve hafif kasası, döküm metalik karbon fiberden üretildi. 

  • AES girişi, iki kanallı AES3 veya AES42, dört adet AES çıkış kanalı
  • Net ve hızlı kontroller
  • Stereo bağlantı, MS ve L/R
  • Altı girişin tümünde seçilebilen giriş geciktirme ve altı yolun tümünde çıkış yol geciktirme
  • Hızlı kaynak seçimi için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen kulaklık ön ayarları ve kulaklık favori modu.

Ürün 633 Küçük Boy Mikser
Marka Sound Devices
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi