Reklamı Kapat
Anasayfa > Fuarlar > AirTies Yenilikçi Teknolojiler Geliştiriyor
AirTies Yenilikçi Teknolojiler Geliştiriyor
01.10.2018 16:01

“Kablosuz Ağ Teknolojileri” alanında pazar liderliği hedefiyle ABD Silikon Vadisi’nden Türkiye’ye dönüş yapan idari ve teknik bir ekip tarafından 2004 yılında kurulan AirTies, uzman Ar-Ge ekibiyle, aynı ev içerisinde birden fazla TV, notebook, PC ve oyun konsoluna kablosuz, yüksek çözünürlüklü veri ve medya aktarımı konusunda kendi ürünlerinin donanım ve yazılımlarını tasarlamaktadır.

Ürün portföyünde geniş bant internet cihazları, yerel ağ ürünleri, internet üzerinden telefon, aksesuarlar ve internet tabanlı televizyonlar için set üstü kutular (set top box) yer almaktadır. Kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunabilmek için, ürünlerinde ileri teknoloji ve özellikleri barındıran AirTies, tek bir tuş ile kablosuz entegrasyon sağlayan ödüllü teknolojisinin yanı sıra ev içi kablosuz internet erişiminde yüzde 100 kapsama alanı sağlamaktadır. AirTies’ın dünya çapında kullanımda olan 9 milyondan fazla ürünü bulunmaktadır.

Yıllardır IBC fuarına katılan AirTies iki yeni ürün tanıttı:

Air 4930 v1.5 Ağ Genişletici

Kablosuz ağlarda bağlantı menzilini genişletmek için üretilen Air 4930 v1.5 Wireless Mesh Extender, MU-MIMO ve gelişmiş AirTies teknolojilerini destekleyen bir 4x4 802.11ac ve 802.11n çift bantlı AP (Access Point). Evlerde gerçek zamanda görüntü ve veri iletimi için çok üstün güvenilirlik ve hız sunuyor. Çok hızlı 802.11ac teknolojisiyle 5GHz üzerinden UHD görüntü akışı yapan Air 4930, 2.4GHz destekli eski kablosuz aygıtlarla da mümkün olan en iyi performansı sağlıyor. AirTies Mesh teknolojisi evlerdeki klasik star topolojili (tek erişim noktasından çok istemciye) kablosuz ağlar üzerindeki kapsama, güç ve kapasite kısıtlamalarını aşmak için geliştirildi. Tüm aygıtlar arasında bağlantı olan örgü (mesh) topolojisi kapsama alanını büyük ölçüde genişletirken, evdeki tüm aygıtlara ulaştırılabilecek kapasiteyi de yükseltiyor. 

Air 7410X v1.1 IP Set Üstü Alıcı

Ultra HD çözünürlüklü, zarif, yüksek performanslı STB (Set-top-Box) Air 7410X, gizli kurulumlar için aynı anda çift bant 3x3 802.11ac ve 2x2 802.11n WiFi ile RF4CE opsiyonu ile donatıldı. Opera gömülü web tarayıcı ile Blink render sistemini bir araya getiren Air 7410X, üstün kullanıcı deneyimi sunuyor. Air 7410X set üstü alıcıda HEVC 4Kp60 10 bit kod çözme kapasiteli, güçlü bir 12K DMIPS Broadcom işlemci var. Evlerde yüksek kaliteli kablosuz görüntü alımı sağlayan AirTies bağlantı noktası ürün çeşitleriyle bir dizi kablosuz yapılandırma mümkün.3x3 802.11ac WiFi sayesinde Air 7410X kablosuz bağlantı için mevcutta var olan IPTV yetenekli ağ geçit yoluna bağlanarak, pahalı kamyon ve kablo masraflarına gerek bırakmıyor. 

www.airties.com.tr

En Çok Okunanlar
Dergi