Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > ATOMOS ATOMOS CONNECT NINJA V/V+ Bağlantı Aksesuarı
ATOMOS ATOMOS CONNECT NINJA V/V+ Bağlantı Aksesuarı
20.06.2022 13:57

ATOMOS CONNECT, NINJA V/V+ için en iyi aksesuar olup, izleme ve kayıt cihazları anlayışımızda büyük bir değişimi temsil eder. ATOMOS CONNECT, NINJA V/V+ aygıtının arkasına takılır ve bir 12G SDI girişi, cihazlar arasında doğrudan, uzun mesafeli iletişim sağlayan ATOMOS Air-Glu kablosuz senkronizasyon zaman kodu teknolojisi, çeşitli set senaryolarını karşılamak için çoklu güç seçenekleri, ve esnek bağlantılar için Wi-Fi 6, Gigabit Ethernet, Bluetooth LE özellikleri içerir. ATOMOS CONNECT, NINJA V/V+’a takıldığında profesyonel sinema, aynasız ve DSLR kameralarını bir dizi gelişmiş bulut tabanlı iş akışını destekleyen, tam bağlantılı cihazlara dönüştürür.

Bağlantı

ATOMOS CONNECT için bugün ön sipariş verildiğinde ve ATOMOS Cloud Studio ve NDI | HX aktivasyonu ücretsiz yapılıyor. Teklif, şartlar ve koşullara uygun şekilde 30 Haziran’a kadar tüm ön siparişlerde geçerli. 

Her yerden görüntü yayın akışı

ATOMOS CONNECT aksesuarıyla NINJA V/V+, Facebook Live, Twitch ve YouTube dahil olmak üzere bir dizi çevrimiçi hizmete canlı yayın akışı yapabilir. Tamamı dahili olarak bulunan Wi-Fi 6, Gigabit Ethernet ve hücresel bağlantı noktalarına katılma yeteneği ile ATOMOS CONNECT, film yapımcılarının, internet yayıncılarının ve video içerik üreticilerinin izleyicilerine her yerden ulaşmalarına yardımcı olur.

Herkes için İşbirliği

ATOMOS CONNECT, Frame.io Camera to Cloud (C2C) cihazı olarak tamamen bütünleşik. Cihaz, HDMI ve SDI donanımlı kameraların desteğiyle daha birçok film yapımcısı, internet yayıncı ve video içerik yaratıcısına gelişmiş çevrimiçi iş akışları ve uzaktan işbirliği sunar. Frame.io for Adobe Creative Cloud’ın artık Creative Cloud aboneliğinin bir parçası olmasıyla, daha da fazla film yapımcısı bulut tabanlı iş akışlarına erişebilecek.

Çift Kayıt

Frame.io C2C, prodüksiyon ve post prodüksiyon alanlarını birbirine yaklaştırır ve uzak ekiplerin işbirliği yapması için yeni yollar sağlar. ATOMOS CONNECT for NINJA V/V+ çözümünün ikili kayıt özelliği, eşleşen zaman kodu ve meta verilerle “hero” Apple ProRes, Avid DNxHR/HD (veya NINJA V+ üzerinde ProRes RAW) ve “proxy” HEVC (H.265) dosyaları oluşturur. Proxy dosyaları, ATOMOS aşamalı aktarım teknolojisi kullanılarak çekim sırasında da yüklenebilir, böylece proxy klipi kayıt durur durmaz bulutta kullanılabilir hale gelir.

Kendi kameranızla çalışın

Dahili SDI ve HDMI arabirimleri, ATOMOS CONNECT’in geniş kapsamlı bir profesyonel sinema, DSLR ve aynasız kamera yelpazesini desteklemesini sağlar. Cihaz ayrıca, cihazlar arasında doğrudan, uzun menzilli iletişim sağlayan ve sağlam bir zaman kodu kilidi sunan ATOMOS AirGlu kablosuz senkronizasyon teknolojisine sahip.

Dünyayla bağlantı

ATOMOS CONNECT, her türden film yapımcılarının, internet yayıncılarının ve video içerik üreticilerinin çalışmalarını her yerden, kolay ve sorunsuz bir şekilde izleyicilerle paylaşmalarına olanak tanır. ATOMOS CONNECT, müşterilerin çeşitli bağlantı seçeneklerini kullanarak herhangi bir HDMI veya SDI kamerayla çalışmalarına imkân verir. Seçilen kameradan bağımsız olarak, içerik yaratıcılar, tüm cihazların kablosuz senkronize zaman koduyla kilitlendiği bir çoklu kamera kurulumunu kolayca oluşturabilirler.

ATOMOS Cloud Studio

ATOMOS Cloud Studio, tüm video yaratıcıları, internet yayıncıları ve film yapımcıları için radikal bir yeniliği temsil eden MAVIS ile ortaklaşa geliştirilen bir video prodüksiyon hizmetleri koleksiyonu. Cloud Studio, paylaşım ve gerçek zamanlı işbirliği için iki yeni bulut tabanlı canlı video prodüksiyon hizmetiyle Haziran 2022’de piyasaya sürüldü. ATOMOS Capture to Cloud, dosyaları ATOMOS ağına bağlı cihazlardan bir Adobe Şirketi olan Frame.io dahil olmak üzere bulut tabanlı platformlara yükler. ATOMOS Stream, Facebook Live, Twitch, YouTube ve diğer popüler platformlara canlı akış sağlamak için herhangi bir ATOMOS ağ özellikli cihazı kullanır.


Ürün ATOMOS CONNECT NINJA V/V+ Bağlantı Aksesuarı
Marka ATOMOS
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi